До уваги студентів випускних груп

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Новини
  • Ліцензований інтегрований іспит Крок М. Сестринська справа та ЄДКІ здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності Медсестринство відбудиться у термін 07 червня 2023 року та 08 червня 2023 року Лікувальна справа на базі Чернівецького медичного фахового коледжу, в місті Чернівці.
    База учасників іспиту сформована. З даних отриманих у МОЗ України 02.05.2023р відомо що:
  • Студенти, які зареєструвались на іспит (написали заяви), але в силу різних обставин на іспит не з’явились, втрачають можливість його здати у додаткову сесію у серпні 2023 року. Повторна можливість складати іспит передбачена лише 2024 році. Такі студенти у 2023 році диплом не отримають.

З огляду на вище наведене переконливо просимо до 08.05.2023року (включно) визначитись у наступних питаннях:

  1. Чи будете Ви здавати ліцензований інтегрований іспит Крок М та ЄДКІ здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності Медсестринство (необхідна Ваша особиста присутність у вказаних датах, у м. Чернівці). У разі «Так» просимо повторно підтвердити заявою.
  2. У разі неможливості прибути на Ліцензований інтегрований іспит Крок М або ЄДКІ здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності Медсестринство у червні 2023 року, написати заяву про неможливість участі у даному іспиті. У такому разі Вам буде надана можливість участі у додатковій сесії з складання Ліцензованого інтегрованого іспиту Крок М та ЄДКІ здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності Медсестринство орієнтовно у серпні 2023 року.
  3. У разі не отримання заяв, за якими студенти повторно підтверджують свою участь у іспиті, дані студентів з бази вилучаються. Відповідно можливості здати іспит ні у червні, ні у серпні 2023 року – не буде. Така можливість з’явиться тільки у 2024 році.
  4. У разі не отримання заяв, за якими студенти не зможуть взяти участь у іспиті в червні 2023року, їм не надається можливість скласти додаткову сесію у 2023 році.

Ця інформація актуальна для студентів Старобільського медичного фахового коледжу, які перебувають: в Україні, за кордоном, на тимчасово окупованій території.
Шановні студенти переконливо прошу Вас відповідально поставитись до наданої інформації. Іспит будете здавати, будь ласка, напишіть заяви повторно. Приїхати на здачу іспиту Крок М та ЄДКІ здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності Медсестринство напишіть заяву (про неможливість прибуття) і тоді отримаєте можливість пройти додаткову сесію у серпні 2023 року.